About Us

O nas – strona internetowa figazmakiem.edu.pl

Figazmakiem.edu.pl to strona internetowa oferująca informacje z wielu dziedzin, w tym z zakresu newsów, mediów, rozrywki, podróży, sportu oraz kuchni.

Zajęcia edukacyjne i sklep dla dzieci

W czasie, gdy Wasze dzieci biorą udział w zajęciach edukacyjnych w naszej specjalnie przygotowanej sali, możecie Państwo odpocząć na kanapie w przyjemnej atmosferze, napić się kawy, przegryźć coś słodkiego, przeczytać bieżące gazety i posłuchać dobrej muzyki. Oferujemy zajęcia przedpołudniowe dla dzieci w wieku od roku do trzech lat oraz popołudniowe dla przedszkolaków i uczniów. Pełną ofertę zajęć znajdziecie na stronie.

W weekendy organizujemy niezapomniane urodziny dla Waszych dzieci, teatrzyki, koncerty oraz ciekawe warsztaty twórcze. Jeśli chcecie być na bieżąco informowani o tym, co dzieje się u nas, zapraszamy do zapisania się na newsletter. W naszym sklepie znajdziecie odpowiednio wyselekcjonowane zabawki, książeczki oraz akcesoria dla dzieci. Propagujemy polskie wzornictwo, ręcznie szyte przedmioty oraz zabawki „z odzysku” (czyt. recykling). Na naszych półkach dumnie prezentują się produkty takich marek jak Boska’s Teddies, BToys, Leolandia oraz Djeco. W przepięknie wydane książeczki zaopatrują nas: Wydawnictwo Muchomor, Dwie siostry, Tatarak oraz Babaryba. Nasza załoga to świetnie wykwalifikowani fachowcy, ale przede wszystkim ludzie z pasją, którzy uwielbiają pracować z dziećmi.

Kontakt

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub uwagi, zapraszamy do kontaktu z nami. Można to zrobić na kilka sposobów:

  • Zadzwonić pod numer telefonu: 512 939 001
  • Napisać na adres e-mail: dashingderby90@gmail.com
  • Wysłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej.

Polityka prywatności

Zapewniamy, że dbamy o prywatność naszych użytkowników i przestrzegamy polityki prywatności. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności na naszej stronie internetowej.