O nas

Witajcie,

 

W czasie kiedy Wasze pociechy będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych w specjalnej przeznaczonej do zajęć sali, Wy będziecie mogli wyciągnąć się na kawiarnianej kanapie i w przytulnej atmosferze napić się kawy, przegryźć coś słodkiego, przejrzeć bieżącą prasę i posłuchać dobrej muzyki.

W tygodniu, od poniedziałku do piątku, prowadzimy zajęcia przedpołudniowe dla dzieci od roku do 3 lat i popołudniowe dla przedszkolaków i uczniów. Ofertę zajęć znajdziecie TU.

W weekendy organizujemy dla Waszych maluchów niezapomniane przyjęcia urodzinowe, teatrzyki, koncerty i ciekawe warsztaty twórcze. Jeśli chcecie być na bieżąco informowani o tym co się u nas właśnie dzieje zapiszcie się do newslettera.

Figa z makiem to także sklep, w którym znajdziecie odpowiednio wyselekcjonowane zabawki, książeczki i akcesoria dla dzieci. Propagujemy polskie wzornictwo, ręcznie szyte przedmioty i zabawki "z odzysku" (czyt. recykling). Nasze półki dumnie uginają się pod produktami takich marek jak: Boska's Teddies, BToys, Leolandia, Djeco. W przepięknie wydane książeczki zaopatrują nas: Wydawnictwo Muchomor, Dwie siostry, Tatarak, Babaryba.

Nasza załoga to świetnie wykwalifikowani fachowcy, ale przede wszystkim ludzie z pasją, uwielbiający pracę z dziećmi.

W "Fidze z makiem" znajdziecie czas na słodkie nicnierobienie, twórczą zabawę, pyszną ucztę dla ciała i ducha. Figa zaprasza do swojej kawiarni, sklepu z zabawkami i książeczkami oraz przestronnej sali dla dzieci.

Zapraszam serdecznie

Agnieszka Smułkowska

 

 

Chcesz dostawać listy od Figi?